http://www.maluchkhan.com/index.php?A=025e9d4e
4 اصل برای رسیدن به بازاریابی دیجیتال مؤثر
امین ملکی
امین ملکی

4 اصل برای رسیدن به بازاریابی دیجیتال مؤثر

http://www.maluchkhan.com/index.php?A=025e9d4e ترجمه شده در 1397/03/02 - 19:37 از www.mamsys.com

در مورد پخش اطلاعات محصول یا نام تجاری فکر کنید، اولین چیزی که ذهن شما را درگیر می‌کند اینترنت است. مردم با اینترنت می‌توانند براحتی به هر اطلاعاتی دست یابند. بنابراین، اگر کسب و کاری دارید و دنبال ارتقاء محصولات هستید، آیا روشی بهتر از بازاریابی دیجیتال است؟ این رویه به شما امکان ارتباط با مشتریان بالقوه در سراسر جهان را می‌دهد. اما آیا می‌دانید چگونه مشتریان می‌توانند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارند؟ مهم فقط بازخورد مثبت مشتری به محصول یا نام تجاری شماست. با این وجود وجهه دیگر آن را فراموش نکنید. اگر تعداد زیادی مشتری راضی داشته باشید، ممکن است برخی مشتریان ناراضی نیز وجود داشته باشند، که براحتی می‌توانند به کسب وکارتان آسیب برسانند.

 

چگونه می‌خواهید مانع این کار شوید؟ برای اجرای بازاریابی دیجیتال موثر باید به این موارد دقت کنید:

 

با استفاده از رسانه‌های دیجیتال با کاربران ارتباط برقرار کنید!

اول با تفکر و بررسی انگیزه‌ی واقعی خود را پیدا کنید؟ بلاخره، شما می‌خواهید مشتریان جدیدی پیدا کنید. شما می‌توانید با فعالیت در رسانه‌های اجتماعی مختلف مشتریان جدیدی پیدا کنید. فقط باید توجه داشته باشید که، با توجه به علایق مشتریان‌تان گروه‌های مختلفی برای آنها ایجاد کنید. سپس حرکت کنید، با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها را تقویت کنید تا اقدام مناسبی انجام دهند.

 

هدف پسندها (Like) و اشتراک گذاری‌ها شوید!

اشتباه بزرگ برای کسب و کار که گاهی اتفاق می‌افتد؛ دست کم گرفتن رسانه‌های اجتماعی است. تعداد پسندها و اشتراگ گذاری‌ها نقش مهمی در افزایش اعتبار کسب و کارتان به حساب می‌آید. افزون بر این باعث افزایش ترافیک و بازدید وب سایت شما نیز می‌شوند. چگونه به این هدف خود برسیم؟ با قراردادن افزونه‌ی رسانه‌های اجتماعی می‌توانید این کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که مشتریان از آخرین اخبار و تخفیف‌های شما آگاهی پیدا می‌کنند. فقط این روند را دنبال کنید تا به نتایج عالی برسید.

 

رقبا را زیر نظر گرفته و از آنها جلو بزنید!

آیا رقبای خود را در بازاریابی محصولات موثرتر می‌بینید؟ آیا متوجه شده اید که آنها کارآمدتر هستند؟ آیا دلیل این، توجه آنها به رسانه‌های اجتماعی، SEO یا Google Adwords است؟ اگر چه ممکن است در رقابت با کسب و کارهای بزرگ مشکل داشته باشید، اما هنوز هم می‌توانید با نظارت بر رقبا از آنها جلو بزنید. از ابزار هشدار گوگل (Google Alerts) برای پیگیری استراتژی‌های استفاده شده توسط رقبا استفاده کنید. برای یادگیری استراتژی‌های موثر آنها تلاش کنید و آنها را برای ارتقای استراتژی بازاریابی خود انجام دهید.

 

همیشه شهرت کسب و کارتان را حفظ کنید!

مطمئن باشید که شهرت کسب و کارتان را حفظ می‌کنید. هیچ کسب و کاری بدون اعتماد مشتریان نمی تواند زنده بماند. بدیهی است که مشتریان به شرکتی روی می‌آورند که در بین مردم مشهورتر است. علاوه بر این، در مسیری کارآمد به شما اجازه رقابت با صنایع بسیار رقابتی را می‌دهد. از چگونگی این دست آورد، شگفت زده خواهید شد. تمام کاری که باید کنید این است، با مشتریان ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید که تمام تردیدهای آنها را از بین برده‌اید، اینگونه می‌توانید ارتباطی طولانی مدت با آنها برقرار کنید.

 

با استفاده از نکات گفته شده می‌توانید کسب و کارتان را به میزان قابل توجهی رشد دهید.

 

نظر شما در مورد تاثیر مشتریان بر کسب و کار چیست؟

 

ترجمه شده در 1397/03/02 - 19:37 از www.mamsys.com

ارسال