شرایط استفاده


محتوا

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ملوچ‌خان، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ملوچ‌خان جزئی از اموال ملوچ‌خان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ملوچ‌خان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ملوچ‌خان محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ملوچ‌خان و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ملوچ‌خان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ملوچ‌خان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ملوچ‌خان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.


دیدگاه‌های کاربران

هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین پایگاه، دیدگاه خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، دیدگاه خود را روی پایگاه مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین پایگاه در دیدگاه کاربری رعایت نشود، دیدگاه تایید نمی‌شوند و در نتیجه در پایگاه به نمایش درنمی‌آیند. ملوچ‌خان در قبال درستی یا نادرستی دیدگاه‌های منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش دیدگاه‌های کاربران در پایگاه به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی ملوچ‌خان درباره‌ی محتویات دیدگاه نیست.


قوانین نمایش دیدگاه کاربران

۱. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.
۲. کاربران ارسال‌کننده‌ی دیدگاه موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تایید نشدن دیدگاه کاربر می‌شود.
۳. قسمت دیدگاه‌های پایگاه، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.
۴. تمام کاربران حق دارند دیدگاه‌های خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر دیدگاهی را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نویسنده دیدگاه‌ها را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند دیدگاه خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان دیدگاه‌ها واگذار کند.
۵. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در دیدگاه‌های خود بیاورید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج رایانامه یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
۶. تنها دیدگاه‌هایی تایید خواهند شد که مرتبط با موضوع موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط را مطرح نکنید.
۷. کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از ملوچ‌خان را در قسمت ارتباط با ما اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت دیدگاه‌ها ننویسید.
۸. توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در دیدگاه‌ها ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن جدا خودداری کنید.
۹. بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.
۱۰. لازم است دیدگاه‌های خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید دیدگاه‌های کاربران است.