حریم شخصی


ملوچ‌خان ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت دیدگاه یا استفاده از برخی امکانات پایگاه از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. همچنین اطلاعات ارتباطی که کاربران در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها منابع ارتباطی رسمی و مورد تایید کاربران است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین اطلاعات ارتباطی مندرج توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ملوچ‌خان جهت اطمینان از صحت می‌تواند از کاربر، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

ملوچ‌خان ممکن است دیدگاه های ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین پایگاه ویرایش کند. همچنین اگر دیدگاه یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ملوچ‌خان می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ملوچ‌خان هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ملوچ‌خان همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری آی.پی و کوکی‌ها استفاده می‌کند، و در حد توان از اطلاعات کاربران محافظت می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت رایانامه‌ها و خبرنامه‌های ملوچ‌خان ندارید٬ می توانید بر روی لغو عضویت در انتهای رایانامه کلیک کنید.